پرش به محتوای اصلی

اخبار اداره کل ICT

Loading
Loading
Loading
۹۳ درصد جاده‌های استان تحت پوشش شبکه‌های ارتباطی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: در حال حاضر 93درصد جاده‌های اصلی و فرعی این استان تحت پوشش شبکه‌های ارتباطی هستند.
ارتقاء سطح دانش نیروهای  متخصص حوزه پدافند غیرعامل سایبری استان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از برگزاری دوره های آموزشی مجازی حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات با هدف ارائه آموزش های تخصصی و روزآمد و ارتقاء سطح دانش نیروهای متخصص برای پرسنل دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان خبر داد.
تجهیز روستاهای ناوه و قزلقان شهرستان بجنورد به اینترنت پرسرعت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از ارتقا تکنولوژی سایت تلفن همراه روستای ناوه از توابع شهرستان بجنورد جهت برخورداری اهالی این روستا و روستای قزلقان در قالب 185 خانوار و جمعیت 660 نفری از اینترنت پرسرعت خبر داد.
ارتباطات و فناوری اطلاعات از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی است
در دیدار مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان با استاندار خراسان شمالی، دکتر محمدرضا حسین نژاد گفت: این حوزه از شاخص های مهم توسعه یافتگی است.
نصب و راه اندازی سایت جدید تلفن همراه فتح آباد اسفراین
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از راه‌اندازی سایت‌ جدید روستای فتح آباد شهرستان اسفراین از محل اعتبارات ملی و دولتی uso و اتصال اهالی این روستا به شبکه تلفن همراه و اینترنت پرسرعت خبر داد.
برگزاری دوره های آموزشی مجازی حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات برای پرسنل دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان خبر داد.
« قبلی ۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۱۰۸ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »