پرش به محتوای اصلی

اخبار اداره کل ICT

Loading
Loading
Loading
اتصال سه روستای دیگر شهرستان فاروج به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از راه‌اندازی سایت‌ جدید روستای ریزه از بخش مرکزی شهرستان فاروج از محل اعتبارات ملی و دولتی uso و اتصال اهالی روستاهای ریزه، کواکی و رشوانلو به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت سیار خبر داد.
پاسخ گویی به بیش از 97 درصد شکایات سامانه 195
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از پاسخ گویی به بیش از 97 درصد شکایات سامانه 195مربوط به هفت ماهه ابتدای سال جاری استان خراسان شمالی خبر داد.
صدور 69 پروانه جدید دفتر پیشخوان دولت و ICT روستایی در خراسان شمالی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از صدور مجوز 34 دفتر پیشخوان دولت و 35 دفتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی، پس از واگذاری دبیرخانه دفاتر پیشخوان دولت به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تاکنون در این استان خبر داد.
صدور ششمین پروانه فعالیت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات در استان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی، از صدور شش پروانه فعالیت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (افتا) در حوزه های خدمات فنی و عملیاتی در سطح استان خبر داد.
برگزاری 166 ساعت دوره مهارت‌آموزی سربازان در قالب هفت دوره
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به برگزاری 166 ساعت دوره مهارت‌آموزی سربازان در قالب هفت دوره در دو سال اخیر، لزوم برگزاری این دوره ها برای توانمندسازی مهارت های تخصصی سربازان برای ورود به بازار کار را یادآور شد.
توسعه زیرساختهای ارتباطی لازمه تحقق پدافند غیر عامل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط زنده تلفنی با برنامه تلویزیونی رصد شبکه استانی سیمای اترک گفت: توسعه زیرساختهای ارتباطی لازمه تحقق پدافند غیر عامل است.
« قبلی ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۱۰۸ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ بعدی »