پرش به محتوای اصلی

اخبار اداره کل ICT

Loading
Loading
Loading
آغاز عملیات اجرایی فیبر نوری مسیر غلامان – سنگسار
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از آغاز عملیات اجرایی فیبر نوری مسیر غلامان – سنگسار بطول 32 کیلومتر و بهره مندی 10 روستا با جمعیت 7734 نفری از خدمات پهنای باند بر بستر فیبر نوری خبر داد.
رشد ترافیک مرسولات اینترنتی در خراسان شمالی سه برابر میانگین کشوری
مدیرکل پست خراسان شمالی با بیان اینکه رشد ترافیک مرسولات اینترنتی در این استان نسبت به میانگین کشوری سه برابر است گفت: ترافیک مرسولات اینترنتی صادره از استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۷ درصد رشد یافت که این رشد در کشور ۱۷.۱۸ درصد بوده است.
تقدیر از مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در راستای مهارت آموزی سربازان وظیفه
فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه(علیه السلام) استان با اهدای لوح سپاس از تعامل، تلاش ها و اقدامات مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در راستای مهارت آموزی کارکنان وظیفه تقدیر به عمل آورد.
سایت تلفن همراه روستای 1500 نفری بیار  به نسل چهارم ارتقا یافت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی گفت: به منظور توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و برخورداری روستاییان از شبکه ملی اطلاعات، سایت تلفن همراه روستای بیارکرد از توابع شهرستان مانه و سملقان با 469 خانوار و جمعیتی بالغ بر 1534 نفر به تکنولوژی نسل چهارم ارتقا یافت.
فیبرنوری uso بسترساز توسعه  50 برابری پهنای باند اینترنت در روستای بزرگ مرزی رباط شهرستان شیروان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از افزایش پهنای باند اینترنت روستای بزرگ مرزی رباط شهرستان شیروان از دو مگا بیت بر ثانیه به 100 مگا بیت بر ثانیه بر بستر فیبر نوری uso خبر داد.
« قبلی ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۱۰۸ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ بعدی »