پرش به محتوای اصلی

اخبار اداره کل ICT

Loading
Loading
Loading
توسعه شبکه ملی اطلاعات با ارتقاء تکنولوژی در رازو جرگلان سرعت گرفت
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی در گفتگو با بازار، از پوشش86 درصدی اینترنت پرسرعت در روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان راز و جرگلان خبر داد.
سایت تلفن همراه روستای 1200 نفری مزارلق ارتقا یافت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی گفت: به منظور توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و برخورداری روستاییان از شبکه ملی اطلاعات، سایت تلفن همراه روستای مزارلق از توابع شهرستان راز و جرگلان با 295 خانوار و جمعیت 1200 نفری به تکنولوژی نسل سوم ارتقا یافت.
در آستانه فرارسیدن چهل‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب، اتصال سه روستای دیگر شهرستان شیروان به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از اتصال روستاهای قلعه علیمحمد، جنگاه و پیره از توابع شهرستان شیروان با پوشش جمعیتی 637 نفری به شبکه ملی اطلاعات و شبکه پهن باند ارتباطی سیار خبر داد.
تجهیز روستاهای توتلی علیا و توتلی سفلی شهرستان راز و جرگلان به اینترنت تلفن همراه
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی، از اتصال روستاهای توتلی علیا و توتلی سفلی از توابع شهرستان راز و جرگلان با جمعیت 1444 نفر در قالب 352 خانوار به شبکه ملی اطلاعات و شبکه پهن باند ارتباطی سیار خبر داد.
ضریب نفوذ اینترنت پهن باند سیار در خراسان شمالی به ۱۲۱.۰۵ درصد رسید
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی در گفتگو با بازار، از افزایش ضریب نفوذ اینترنت پهن باند سیار به ۱۲۱.۰۵ درصد و کسب رتبه سوم این استان در شاخص نفوذ پهن باند سیار در سطح کشور خبر داد.
بهره مندی روستاهای شهرستان فاروج از پوشش تلفن و اینترنت همراه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی با اشاره به لزوم دسترسی تمامی روستاهای استان به اینترنت، گفت: با احداث سایت جدید همراه، سه روستای ینگه قلعه ،فرهادان و بیرم آباد شهرستان فاروج با 192 خانوار و جمعیتی بالغ بر 622 نفر ، از تکنولوژی ارتباط تلفن و اینترنت همراه پر سرعت بهره مند شدند.
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۱۰۸ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »