پرش به محتوای اصلی

اخبار اداره کل ICT

Loading
Loading
Loading
رشد ۵۰۰ درصدی خرید اینترنتی در خراسان شمالی
مدیرکل پست خراسان شمالی گفت: با شیوع کرونا، خرید های اینترنتی به شدت افزایش یافت به طوری که در سال 99 خرید اینترنتی 548 درصد رشد داشته است.
برگزاری دومین آزمون مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروی انتظامی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی، از برگزاری دومین آزمون طرح مهارت‌آموزی سربازان وظیفۀ نیروی انتظامی استان خبر داد.
نصب و ارتقا 12 سایت تلفن همراه در اسفراین
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از نصب و راه اندازی 10 سایت تلفن همراه ایرانسل مجهز به تکنولوژی نسل دوم، سوم و چهارم و ارتقای تکنولوژی 2 سایت همراه اول از محل طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات(USO) در شهرستان اسفراین خبر داد.
نصب و راه اندازی 17 سایت تلفن همراه در بجنورد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از نصب و راه اندازی 16 سایت جدید تلفن همراه و یک سایت رپیتر جهت اتصال 28 روستای شهرستان بجنورد با جمعیت بالغ بر 9 هزار نفر به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
اتصال روستای راستقان راز و جرگلان به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از ارتقا سایت تلفن همراه روستای راستقان از توابع شهرستان راز و جرگلان با پوشش جمعیتی 922 نفر و بهره مندی شهروندان از خدمات اینترنت سیار خبر داد.
همراهی با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و بازدید از وضعیت ارتباطی روستاهای شهرستان مانه و سملقان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با همراهی محمد وحیدی نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، در جمع شوراها و دهیاری های دهستان شیرین سو حضور یافتند و از وضعیت ارتباطی روستاهای شهرستان مانه و سملقان بازدید کردند.
« قبلی ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۱۰۸ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ بعدی »