پرش به محتوای اصلی

اخبار اداره کل ICT

Loading
Loading
Loading
افزایش 57 درصدی مرسولات خرید اینترنتی استان
مدیر کل پست استان خراسان شمالی در مصاحبه با خبر نگار صدا وسیمای مرکز استان گفت: با شیوع کرونا، مرسولات خرید اینترنتی استان در 9 ماه ابتدای سالجاری در مقایسه با مدت مشابه گذشته 57 درصد افزایش یافته است.
اتصال بیش از 92 درصد روستاهای شهرستان اسفراین به اینترنت پر سرعت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در دیدار با نماینده مردم شهرستان اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای پروژه های توسعه ای uso ، از اتصال 94 درصد روستاهای بالای 20 خانوار این شهرستان به تلفن همراه و بیش از 92 درصد به شبکه پهن باند خبر داد.
ایجاد دسترسی شبکه ملی اطلاعات برای 1758 نفر از روستاییان استان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از اتصال روستاهای آمند و قره قانلو از توابع شهرستان مانه و سملقان با جمعیت 1758 نفر در قالب 537 خانوار به شبکه ملی اطلاعات و شبکه پهن باند ارتباطی سیار خبر داد.
دسترسی یک میلیون و 38 هزار مشترک به اینترنت پر سرعت سیار
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا، از ضریب نفوذ ۱۱۴.۵۸ درصدی در اینترنت پرسرعت سیار استان خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۵۸۴ هزار سیم کارت تلفن همراه در استان فعال بوده و از این تعداد یک میلیون و ۳۸ هزار و ۶۰ مشترک به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند.
اتصال ۱۵۴۵ مدرسه روستایی و شهری به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا، از اتصال یک هزار و ۵۴۵ مدرسه روستایی و شهری به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
"روستاهای میلانلوعلیا، میلانلوسفلی،کالتمانلو شهرستان شیروان " وارد مدار همراه شدند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از نصب و راه اندازی سایت تلفن همراه میلانلوعلیا از توابع شهرستان شیروان جهت بهره مندی اهالی روستاهای میلانلوعلیا، میلانلوسفلی،کالتمانلو با 211 خانوار و پوشش جمعیتی 752 نفری خبر داد.
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۱۰۸ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »